Звіт КЖРЕП за листопад 2018

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО за листопад місяць 2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: вул. Світла,7,11,14, вул. Дмитрівська,51,53, вул. Вільна, 18/24, вул. Деповська, 25/7, вул. Злагоди,9, в-д. Р.Тичинського,1,2б, вул. Слобожанська, 4, вул. Слобожанська,28, пл. Театральна, 5, Шевченківський масив, вул. Ціолковського,1-7,вул. Ціолковського,8-9,вул.Будівельна,7-15, вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А., 2, 6, 10А, 49,  вул. Деповська, 45,52,54,58,58А, вул. Локомотивна, 1Г,1В, 1Е,1Д,1Ж,2 - по договору  з  ВУКГ ЛМРХО.

2.Проведено  комісійне  обстеження  внутрішньо будинкової  мережі  водопостачання  житлового  будинку по вул. Шевченко,27(кв.10,кв.14) на  звернення  мешканців  з  приводу протікання мережі водопостачання.

3.Проведено   обстеження  місць загального користування під’їзду  житлового  будинку по  вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,49 на  звернення  мешканців кв.32  з  приводу виконання ремонтних робіт.

4.Проведено  обстеження  внутрішньо будинкової  мережі  електропостачання  житлового  будинку по вул. Будівельній,11(2під.-1пов.) на  звернення  мешканців  кв.12.

5.Проведено  обстеження  внутрішньо будинкової  мережі  водовідведення  житлового  будинку по вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а (підвал) на  звернення  мешканців (кв.48,кв.53) та житлового будинку по вул. Слобожанська,75(2під.) з  приводу протікання мережі водовідведення.

6.Проведено  обстеження  оголовків та шиферної покрівлі  житлового  будинку  пл. Театральна,5  на  звернення  мешканців (кв.8) з приводу виконання ремонтних робіт.

7.Проведено  обстеження  та ремонт  внутрішньо будинкової мережі електропостачання (загально будинкової щитової) житлового  будинку по вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,49 на  звернення  мешканців (3-4під.) з приводу відновлення електропостачання.

8.Виконано  ремонт  місць  загального  користування (входу в під’їзд)  по житловому будинку за  адресою  вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,49(4під.-1пов.) на  звернення  мешканців (кв.32).

9.Усунено  протікання  внутрішньо будинкової мережі водопостачання  по  житловому  будинку  по вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,49(2під.-підвал).

10.Виконано  роботи  з  ремонту  під’їздних  дерев’яних  дверей  місць  загального користування по житловому будинку по  вул. Будівельна,11(заміна скла).

11.Виконано  ремонт  вхідних металевих  під’їздних  дверей   по  житловому  будинку  по вул. Шевченко,29(2під).

12.Виконано  ремонт  внутрішньо будинкової мережі водовідведення  по  житловому  будинку  по вул. Ціолковського, 8а(підвал) на звернення мешканців (кв.6),по  житловому  будинку  по вул. Будівельна,6(1під.-2,0п.м.) та житлового будинку по вул. Слобожанська,75(2під.).

13. Виконано профогляд та встановлення  замка  на щитову по житловому  будинку  по пров. Оранжерейному,8(1під.).

14.Виконано  роботи  з  ремонту  входу  в  підвальне приміщення житлового будинку по  вул. Будівельна,8 (підвал).

15.Виконано  профогляд  та  ремонт  кодових  замків  по  житловим  будинкам  по вул. Будівельній,1,3,4,5,6,7, 8,9,11,13,15, вул. Ціолковського,1,3,5,7,8,8а,9,11.

16.Виконано прочистку вентиляційного каналу по житловому будинку вул. Ціолковського,11(кв.11) на звернення мешканців, проведено перевірку вентиляційного каналу житлового будинку по вул. Будівельна,13(кв.10) на  звернення  мешканців.

17.Виконано роботи з окраски  труб мережі газопостачання  по житловим  будинкам по вул. Будівельна,4, вул. Будівельна,6, вул. Будівельна,8.

18.Виконано  ремонт внутрішньо будинкової  мережі  електропостачання  житлових будинків за  адресою  вул. Вільна,18/24 (2під., 3під.- заміна автоматів), вул. Будівельна,9 (3під.- ремонт щитової)  на  звернення  мешканців (кв.13),вул. Слобожанська,28 (к.2),вул. Шевченко,31(2під.- ремонт щитової) та житлового будинку за  адресою  пров. Оранжерейний,6(1під.- ремонт щитової)  на  звернення  мешканців (кв1).

19.Виконано  роботи  з  поточного  ремонту  шиферної  покрівлі  житлового  будинку  по  вул. Будівельна,8(1під.) та пл. Театральна,5(2під.).

20.Виконано  поточний ремонт оголовків  цементним розчином  та  заміна  коньків  по житловому  будинку  по  вул. Будівельна,8(1під.- 1шт.), ремонт оголовків  вул. Ціолковського,11(2під.- 3шт.).

21.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.

22.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за листопад місяць 2018 року.

23.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано   заміну  ламп  та ремонт світильників  по  житловим  будинкам: вул. Будівельна,8 (1під.),вул. Ціолковського,9(1під.-зовнішне освітлення,1пов.),вул. Будівельна,7 (1під.),вул. Локомотивна,1Д(2під.-2пов.,3пов),вул. Локомотивна,1Ж(1під.- 4пов.,5пов.) вул. Дмитрівська, 51(2під.-зовнішне освітлення,2пов.),вул. Світла,11(2під.- зовнішне освітлення,2пов.),вул. Світла,7(1під.-2пов.,2під.-2пов.),вул. Шевченко,31(2під.- зовнішне освітлення), вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,49(3під.-3пов.), вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а(1під.-2пов.), вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,2(зовнішне освітлення,2пов.),вул. Будівельна,13(2під.-1пов.), вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,2,(зовнішне освітлення,2пов.).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО                                                        П.О.Ткаченко
Дата публікації: 10:11 30.11.2018