Рішення виконкому

Про організацію проведення міського конкурсу творчих робіт «Як я можу впливати на навколишнє природне середовище міста»

Від 14 березня 2017 року               № 53

Про організацію проведення міського конкурсу творчих робіт «Як я можу впливати на навколишнє природне середовище міста»

У рамках проведення щорічної акції «За чисте довкілля», з метою залучення молоді до проблем збереження навколишнього середовища, підвищення рівня екологічної культури, виховання соціально та екологічно відповідальних громадян, керуючись ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Люботинської міської ради

ВИРІШИВ:
1.Затвердити Положення про міський конкурс творчих робіт «Як я можу впливати на навколишнє природне середовище міста» (додаток 1).
2.Затвердити склад журі міського конкурсу  творчих робіт «Як я можу впливати на навколишнє природне середовище міста» (додаток 2).
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кравченко Н.В.

Міський голова           Л.І. Лазуренко

Приєднані документи: