Ще влітку цього року міський голова Леонід Лазуренко і депутат обласної ради Микола Уманець ініціювали перед керівництвом обласної державної адміністрації придбання сміттєвоза для комунальних потреб міста.

І за сприяння голови ХОДА Юлії Світличної місто отримало не одно, а два! сучасних автотранспортних засоби.

За інформацією начальника ВУКГ Олега Євтушенка, ці сміттєвози – один із заднім завантаженням на шасі, другий – із боковим завантаженням на шасі для механізованого завантаження ТПВ із контейнерів – оснащені системою клімат-контролю, сучасною оптикою, бортовими комп’ютерами, підігрівом дзеркал, системою безпеки АБС і передпусковим підігрівом двигуна для зимового періоду.
І сьогодні до виробничого управління комунального господарства завітали заступник міського голови Вячеслав Рубан і секретар міської ради Володимир Гречко. Вони ознайомилися із технічними можливостями транспортних одиниць.
Вартість обох сміттєвозів складає 2 998 700 грн.

Придбання нових сміттєвозів надає можливість покращити систему логістики процесу поводження із твердими побутовими відходами та поліпшити стан екології у місті.
Слід зазначити, що міська влада буде збільшувати автопарк оммунального господарства. У листопаді місяці на сесії міської ради було прийнято рішення про придбання за рахунок міського бюджету трактора ХТА-250, вартість якого складе 1 441 000 грн.

Радник міського голови Лідія Куденко

Альбом: До нашого міста прибули ось такі два сучасні сміттєвози на базі МАЗ-4371N2, яких нам так давно не вистачало!
Дата публікації: 16:34 29.11.2018