Управління паливно - енергетичного комплексу

Харківської обласної державної адміністрації

Щодо інформаційного повідомлення побутових споживачів в рахунках за спожитий природний газ за жовтень 2018 року

За даними ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» в рахунках за спожитий природний газ за жовтень 2018 року в лівому нижньому куті зазначеним Товариством було проінформовано побутових споживачів щодо різниці в об’ємах спожитого газу в стандартних і робочих умовах за період з 1 грудня 2015 року по ЗО вересня 2018 року. Дана інформація є суто інформативною та була надрукована виключно для ознайомлення споживачів з питаннями щодо приведення об’ємів спожитого газу до стандартних умов. На сьогоднішній день, питання щодо сплати заборгованості, яка виникла у споживачів через таку різницю, не врегульовано.
Заходи щодо стягнення зі споживачів різниці об'ємів спожитого газу в стандартних і робочих умовах на даний час ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» не проводяться.

Дата публікації: 14:04 27.11.2018