Гарні ноти «Осінніх мелодій»

23 листопада 2018 року ансамбль скрипалів Люботинської дитячої музичної школи взяв участь у Х Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Осінні мелодії» та став «Лауреатом ІІІ ступеню».

Тож, вітаємо з перемогою юних музикантів: Коломієць Ліку, Замулу  Вікторію, Замулу Валерію, Сухину Єгора та Грабун Наталію, а також викладача Бехбудову Олену Дмитрівну і концертмейстера Луцюк Ірину Володимирівну.

Бажаємо  вам, наші любі артисти, постійного натхнення, нових яскравих виступів і блискучих творчих перемог!  Нехай ваш подальший творчий шлях супроводжується тільки перемогами та задоволенням від високих результатів! Велика подяка викладачам за професійність, а батькам за розуміння важливості естетичного виховання дітей та фінансову підтримку!

Директор ДМШ
Ю.В.Еткало