Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 19.11.2018 року по 23.11.2018 року з обслуговування житлових будинків

1.Вивезено  побутове  сміття: вул. Ціолковського,1-7,вул. Ціолковського,8-9,вул. Будівельна,7-15, пл.Театральна,5, вул. Світла,7, вул. Світла,11, вул. Світла,14,вул. Дмитрівська,51, вул. Дмитрівська 53, вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10 а, вул. Деповська,45, вул. Деповська,52,54,58,58а, Шевченківський м-в.,вул. Слобожанська,4, вул. Локомотивна,1В,1Г,1Е,1Д,1Ж,2 (по  договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведено  обстеження  внутрішньо будинкової  мережі  водовідведення  житлового  будинку по вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а (підвал) на  звернення  мешканців (кв.48,кв.53) та житлового будинку по вул. Слобожанська,75(2під.) з  приводу протікання мережі водовідведення.

3.Проведено  обстеження  оголовків та шиферної покрівлі  житлового  будинку  пл.Театральна,5  на  звернення  мешканців (кв.8) з приводу виконання ремонтних робіт.

4.Виконано  ремонт  внутрішньо будинкової  мережі  електропостачання  житлового будинку за  адресою  пров. Оранжерейний,6(1під.- ремонт щитової)  на  звернення  мешканців (кв1).

5.Виконано  роботи  з  ремонту  під’їздних  дерев’яних  дверей  місць  загального користування по житловому будинку по  вул. Будівельна,11(заміна скла).

6.Виконано  ремонт  вхідних металевих  під’їздних  дверей   по  житловому  будинку  по вул. Шевченко,29(2під).

7.Виконано  ремонт  внутрішньо будинкової мережі водовідведення  по  житловому  будинку  по вул. Ціолковського, 8а(підвал) на звернення мешканців (кв.6).

8.Виконано  ремонт  внутрішньо будинкової мережі водовідведення  по  житловому  будинку  по вул. Будівельна,6(1під.-2,0п.м.).

9.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  листопад  місяць 2018 року.

10.Проводиться  робота  з  боржниками  за послуги з утримання  житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                                      П.О.Ткаченко
Дата публікації: 12:13 23.11.2018