Спортивно-масові змагання з волейболу (дівчата, юнаки)

20 і 22 листопада 2018 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх Люботинської міської ради (суддівство), провів спортивно-масові змагання з волейболу (дівчата, юнаки) серед загальноосвітніх закладів.

За результатами цих двох турнірів будуть складені збірні дівчат і юнаків, які візьмуть участь у кінці місяці в обласних змаганнях серед шкільних команд (смт. Пісочин).

Як серед команд дівчат, так і команд юнаків проходили запеклі поєдинки, де кожна команда хотіла тільки перемоги, при несамовитій підтримці друзів.

За підсумками змагань серед дівчат перемогу, а з нею і Кубок здобула команда ЗОШ №4, II місце у команди ЗОШ №3, III місце посіла команда Гімназії №1. Кращим гравцем турніру визнано Нестеренко Ірину.

У змаганнях серед юнаків перемогу, а з нею і Кубок здобула команда ЗОШ №3, II місце у команди Гімназії №1, III місце посіла команда НВК №2. Кращим гравцем турніру визнано Коробку Олександра (ЗОШ №3).

Переможцям і призерам були вручені Кубки і дипломи кращих гравців від КЗ «Спорт для всіх» та командні грамоти від відділу освіти Люботинської міської ради.