Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору.

До цієї дати 22 листопада, працівники центральної бібліотеки організували і провели цикл заходів. Для присутніх учнів 10-го класу ЗОШ №4, була проведена інформаційна година «Безкровна війна проти українського народу» на якій був презентований медіа-вернісаж «Вогонь скорботи в серці на віки». На заході присутні згадали про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом «голодомор». Захід завершився зворушливою піснею «Свічка» у виконанні Оксани Білозір, яка присвячена усім загиблим під час голодомору. Бібліотекар біля виставки – пам'яті «Стоїть в скорботі мати - Україна», ознайомила учнівську молодь з книжковими виданнями,  в яких міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні.

Люботинська центральна дитяча бібліотека підготувала виставку – реквієм «Білий янгол скорботи». Молоді читачі  дізналися про причини і наслідки цієї трагедії.

Головне у діяльності  Люботинської централізованої бібліотечної системи по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв – донести правду нащадкам, особливо молоді, щоб вони знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

Директор ЦБС О.В. Алісова

Альбом: Заходи проведені в бібліотеках Люботинської ЦБС до Дня пам’яті жертв голодоморів
Дата публікації: 14:34 22.11.2018