Заходи до Дня Гідності та Свободи у Люботинській центральній бібліотеці

Цьогорічні бібліотечні заходи до Дня Гідності та Свободи проводяться під гаслом «Україна – країна нескорених!».

З нагоди пам’ятної дати 21 листопада у центральній бібліотеці учням 9-го класу НВК №2 та групі залізничників з Харківського центру професійної освіти,  була презентована мультимедійна презентація «Революція гідності». Присутні пом’янули хвилиною мовчання Героїв Майдану.

У читальному залі  для всіх охочих, оформлена тематична виставка «Україна у боротьбі за державність», та перегляд періодичних видань «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе». Відвідувачі мають можливість ознайомитись з матеріалами виставки, на якій представлено журнали та статті з газет, присвячені цим подіям.

В бібліотеках – філіях оформлені тематичні полиці «Україна: незалежність, гідність, свобода», «Україна – територія гідності і свободи», «Революція Гідності та свободи: хроніка подій».

Директор ЦБС      О.В. Алісова

Альбом: