Вечір бандурної музики

13 листопада 2018 року в рамках абонементних концертів «Мистецька юність - рідному місту» у Харківській філармонії відбувся традиційний концерт «Вечір бандурної музики». Цього року його присвячено 135 – річчю Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського.

В концерті взяли участь студенти факультету «Народні інструменти» ХМУ, а також учні мистецьких шкіл Харкова та області.

Дует бандуристів Люботинської дитячої музичної школи Аршава Олена та Найпак Катерина (викладач Івахненко Вікторія Яківна) теж порадували поціновувачів бандурної музики своїм виступом.

Цей вечір став незабутнім як для учасників, так і для відвідувачів концерту, бо чарівні звуки бандури створили особливу, неповторну атмосферу та на довгий час подарували всім гарний настрій.

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало