Спортивно - масові змагання

06 квітня 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів міські спортивно – масові змагання з міні – футболу на Кубок пам’яті учасника бойових дій у другій світовій війні, вчителя – викладача Захарченко В.І. серед загальноосвітніх шкіл. Уже багато років проводяться спортивні турніри пам’яті Володимира Ільїча, котрий прививав у свій час дітям і молоді любов до фізкультури та спорту, виховав велику кількість спортсменів у нашому місті.

Учасники були поділені на дві групи, де переможці груп грали у фіналі, а команди, які зайняли другі місця змагалися за третє місце. За результатами турніру у фіналі зустрілися представники ЗОШ №4 ( Луговий І., Шкуренко О., Глущенко А., Василевський І., Черевань Н., Коритов М.) і гімназії №1 (Мамедов А., Шеховцов О., Зінченко Д., Кузуб Д., Левченко К., Капустян Д., Колеснік А.), де у напруженій боротьбі перемогу із рахунком 1:0 здобула команда ЗОШ №4, а з нею і Кубок. У матчі за третє місце перемогу здобула команда Караванської ЗОШ (Волохов О.,Полонський Д., Власенко І., Колеснік Р., Усатий О., Дубовик М.), яка перемогла команду ЗОШ №5 (Жупанас С., Книш Д., Ляху М., Токар К., Чудецький А., Гаєвський Д.) з рахунком 3:0.
Кращим воротарем турніру визнано Коритова Максима (ЗОШ №4), кращим захисником Волохова Олександра (Караванська ЗОШ), кращим нападником Капустяна Дениса (Гімназія №1).
Переможці змагань отримали Кубок, дипломи і грамоти, призери грамоти і дипломи відповідних ступенів, а також кращі у номінаціях, від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради. Також у нагородженні переможців і призерів турніру взяли участь представники Громадського об’єднання «Східний корпус», які вручили трьом командам медалі за перше, друге і третє місце.