Увага!

Виконавчий комітет Люботинської міської ради повідомляє

що  17 листопада 2018 року о 13-00 за адресою: вул.Вільна,18/24, за ініціативою виконавчого комітету Люботинської міської ради  та з метою забезпечення діяльності органу самоорганізації населення № 39 відбудуться збори громадян за місцем проживання
 ( вул. Вільна (№ 1-11, 2-22), в-д Донецький, вул.Клубна, в-д Клубний, пров.Кузнечний,  в-д Лебединський, в-д Охтирський, в-д Тичини, в-д Тамбовський, пров.Тамбовський, вул.Челюскіна   ( 1-21) ,в-д Шевченка, вул.Шевченка ( 48-88), пров.Шевченка.)
Питання,  які будуть винесені на розгляд загальних зборів громадян:
Про обрання нового складу органу самоорганізації населення № 39;
Про основні напрями діяльності органу самоорганізації населення.

Учасниками загальних зборів громадян за місцем проживання можуть бути дієздатні громадяни України, яким виповнилося 18 років і які постійно проживають на відповідній території.
Реєстрація учасників загальних зборів громадян за місцем проживання проводиться за наявності паспорта.

Приєднані документи:

Розпорядження від 12.11.2018 року № 298 "Про скликання загальних зборів громадян за місцем проживання"
Дата публікації: 14:28 13.11.2018