Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 05.11.2018 року по 09.11.2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено  побутове  сміття: вул. Ціолковського,1-7,вул. Ціолковського,8-9,вул.Будівельна,7-15,вул. Дмитрівська,51, вул.Дмитрівська,53,вул. Світла,7, вул.Світла,11, вул.Світла,14, вул. Деповська, 45, 52, 54, 58, 58а, в-д.Р.Тичинського,1, 2б, вул.Злагоди,9, вул.Деповська,25/7, Шевченківський м-в., вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а, вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,2, вул. Локомотивна,1В,1Г,1Д,1Е,1Ж,2,вул. Слобожанська,28(по  договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведено  комісійне  обстеження  внутрішньо будинкової  мережі  водопостачання  житлового  будинку по вул. Шевченко,27(кв.10,кв.14) на  звернення  мешканців  з  приводу протікання мережі водопостачання.

3.Проведено   обстеження  місць загального користування під’їздів  житлового  будинку по  вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,49 на  звернення  мешканців кв.32 з  приводу виконання ремонтних робіт.

4.Виконано роботи з окраски труб мережі газопостачання по житловому будинку вул. Будівельна,4,вул. Будівельна,6, вул. Будівельна,8.

5.Виконано  ремонт внутрішньо будинкової  мережі  електропостачання  житлового будинку за  адресою  вул. Вільна,18/24 (2під.- заміна автоматів)  на  звернення  мешканців.

6.Виконано  роботи  з  поточного  ремонту  шиферної  покрівлі  житлового  будинку  по  вул. Будівельна,8 (1під.).

7.Виконано  поточний  ремонт  оголовків  цементним розчином  та  заміна  коньків  по житловому  будинку  по  вул. Будівельна,8(1під.-1шт.), ремонт оголовків  по вул. Ціолковського,11(2під.-3шт.).

8.Виконано  прочистку  вентиляційного  каналу  по житловому  будинку по вул. Ціолковського,11(кв.11) на звернення  мешканців.

9.Проводиться  робота  з  боржниками  за послуги з утримання  житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.
10.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:
   - виконано   заміну  ламп  та ремонт світильників  по  житловим  будинкам: вул.Будівельна,8(1під.),вул. Ціолковського,9(1під.- зовнішне освітлення,1пов.),вул.Будівельна,7 (1під.),вул. Локомотивна,1Д(2під.-2пов.,3пов), вул. Локомотивна,1Ж(1під.- 4пов.,5пов.)

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                                 П.О.Ткаченко
Дата публікації: 08:57 12.11.2018