День донора

Адміністрація КНП "Люботинська міська лікарня" інформує

Активність донорів – це запорука життя тисяч хворих людей, адже альтернативи «живій» крові не існує. Дати її може лише одна людина іншій. Знадобитися ж вона може будь-кому з нас і в найбільш неочікувану мить життя. Якщо дотримуватись рекомендацій лікаря, то донорство Вам не нашкодить і стане порятунком для багатьох людей.

Проведення "Дня Донора" відбудеться 06 грудня 2018 року о 9-00 годині  в хірургічному відділенні лікарні, тел. для довідок:741-08-40, 724-84-51

Адміністрація КНП "Люботинська міська лікарня" запрошує працівників підприємств та організацій м. Люботина, а також мешканців міста прийняти участь  і здати кров.

Кожний бажаючий, маючи при собі паспорт  громадянина України, може добровільно здати свою кров.

Запрошуємо усіх небайдужих прийняти участь.
 В. о. головного лікаря
О. Кандаурова