4 листопада, у День залізничника України, ветерани-залізничники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та вихованці Малої Південної здійснили святкову екскурсію ретропоїздом Південної магістралі.

Ретропоїзд вирушив у рейс зі станції Харків-Пасажирський до станції Люботин. У Люботині для 60 почесних пасажирів екскурсійного рейсу було підготовлено зустріч з працівниками Південної залізниці та екскурсію до музейної кімнати моторвагонного депо Люботин. Крім того, гості відвідали Меморіал Слави у центральному парку міста Люботин.

Також з нагоди Дня залізничника сьогодні, 5 листопада, колишніх працівників Південної магістралі святковим концертом привітали учасники творчих колективів Будинку культури Холодногірського району м. Харкова.

До речі, наразі розглядається можливість збільшення кількості екскурсійних маршрутів ретропоїзда. Зокрема, передбачається, що 22 грудня у ретроподорож також вирушать працівники філії «Південна залізниця», їхні діти та вихованці Малої Південної.

23 грудня планується організація додаткового рейсу ретропоїзда з відкриттям продажу квитків у касах. Передбачається, що у складі поїзда буде 3 пасажирських вагони з місцями для сидіння або плацкартні вагони.

Прес-центр Південної залізниці

Альбом: У день залізничника України ветерани Південної магістралі здійснили святкову екскурсію ретропоїздом до м. Люботина
Дата публікації: 15:35 05.11.2018