Онлайн-реєстрація повідомлення про початок будівництва

стає все більш популярною послугою серед українців

З початком роботи нового автоматизованого е-сервісу 51 тисяча українців отримала можливість будувати за спрощеною формою – після онлайн-реєстрації повідомлення про початок будівельних робіт.
За півтора місяці цією адмінпослугою скористалися 4% затребувачів від потенційної кількості. Відповідна динаміка є досить позитивною і дає всі підстави стверджувати, що за три-чотири роки повідомлення такого формату реєструватимуться виключно через інтернет.
Зазначимо, що за даними європейських країн, за перший рік функціонування нових електронних послуг лише 20% потенційних користувачів переходять зі старої паперової форми в онлайн-площину.
Онлайн-сервіс з реєстрації повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будпаспорту – принципово нова для України онлайн-платформа. Вона працює за європейськими стандартами якості, але в українських реаліях, або у так званому форматі «чотирьох «БЕЗ»:
БЕЗ участі посадової особи,
БЕЗ черг та корупції,
БЕЗ нервів, не виходячи з дому або офісу,
БЕЗ очікування та зі 100% результатом.

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ   офіційний веб-сайт:
Дата публікації: 14:35 05.11.2018