Результати міського відбіркового туру обласного етапу

конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України»

02 листопада в приміщенні центральної бібліотеки було проведено міський відбірковий тур обласного етапу конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», який проводиться Громадською організацією «Яскраві діти України» під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.Світличної та за підтримки Управління культури і туризму ХОДА. Цей конкурс проводиться в рамках Національного конкурсу дитячої творчості «SANREMOJUNIOR – Україна».
15 листопада на базі Палацу студентів технічного університету «ХПІ» відбудеться обласний відбірковий тур. За результатами прослуховування буде відібрано 20 учасників зі всієї Харківської області які отримають право взяти участь в обласному конкурсі.
В цьому році наше місто буде представляти Ксенія Бровко (кер. Харченко Ольга Петрівна).  Бажаємо їй вдалого виступу та будемо за Ксенію палко вболівати.
Дата публікації: 14:28 05.11.2018