Як страхувальнику отримати довідку з QR-кодом

І. Для замовлення довідки:

Увійдіть на  Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України як юридична особа за допомогою електронного цифрового підпису.
В лівому боковому меню в розділі «Комунікації з ПФУ» оберіть пункт «Запит на отримання електронних документів». Відкриється електронний бланк замовлення.
Виберіть потрібний тип довідки: «Довідка про трудовий та страховий стаж» або «Довідка ОК-7».
Внесіть дані особи, щодо якої буде формуватись довідка (поля, позначені *, є обов’язковими для заповнення).
Внесіть дані страхувальника та підпишіть звернення ЕЦП.
Натисніть кнопку «Відправити до ПФУ».

ІІ. Для отримання довідки:

Перейдіть до розділу «Звернення» у лівому боковому меню.
Якщо запит виконано, це прописується в пункті «Статус звернення».
Оберіть потрібне виконане звернення із переліку.
Натисніть на нього.
Для збереження документів в електронному вигляді в пункті «Документи відповіді» оберіть потрібний файл та завантажте замовлений документ.

ІІІ. Для перевірки довідки з QR-кодом, наданої застрахованою особою

Для здійснення перевірки надається можливість з паперової довідки, яку необхідно верифікувати, зчитати QR-код (при цьому на пристрої, з якого зчитується QR-код, автоматично відкривається сторінка Веб-порталу, призначена для верифікації виданих документів з заповненим перевірочним кодом документу) АБО ввести спеціальний перевірочний код документу в режимі ручного редагування.

Для перевірки довідки за спеціальним перевірочним кодом необхідно:
На головній сторінці у верхньому меню натиснути на розділ «Верифікація виданих документів»;
Ввести перевірочний код документа, що міститься під QR-кодом;
Натиснути кнопку «Отримати код підтвердження» (на телефон застрахованої особи надійде SMS-повідомлення з кодом підтвердження);
У поле «Пароль з SMS» ввести код та натиснути кнопку «Отримати документ»;
На екрані з’явиться документ в електронному вигляді. Це буде підтвердженням того, що його видав Пенсійний фонд України.

Харківське приміське
об’єднане управління