Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО за жовтень місяць 2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: вул. Світла,7,11,14, вул. Дмитрівська,51,53, вул. Вільна, 18/24, вул. Деповська, 25/7, вул. Злагоди,9, в-д. Р.Тичинського,1,2б, вул. Слобожанська, 4, пл. Театральна, 5, Шевченківський масив, масив Барабашове поле, вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А., 2, 6, 10А, 49,  вул. Слобожанська, 28, вул. Деповська, 45,52,54,58,58А, вул. Локомотивна,1Г,1В,1Е,1Д,1Ж,2- по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО.

2.Проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового будинку по вул. Будівельній,4(1під.) та внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку вул. Будівельна,8(підвал) на звернення мешканців.

3.Проведено обстеження мережі газопостачання по житлового будинку по вул. Будівельній,4 на звернення мешканців

4.Проведенно обстеження внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлового будинку за адресою вул. Ціолковського,9(щитова),вул. Ціолковського,11,вул. Будівельна,8(щитова) ,вул. Вільна,18/24 (2під.,3під.)на звернення  мешканців.

5.Проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового будинку за адресою вул. Будівельна,9 (кв.1) з приводу відсутності водопостачання в квартирі заявниці  та житлового будинку за адресою вул. Гвардії  генерала Гавенка Л.А.,10а(кв.38) з приводу протікання мережі водопостачання  на звернення  мешканців.

6.Проведено обстеження  шиферної   покрівлі  та оголовків  житлових  будинків  по  вул. Курортна,2, вул. Слобожанська,75(кв.15)  з  приводу виконання  ремонтних  робіт.

7.Проведенно обстеження внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового будинку за адресою вул. Ціолковського,8а(1під.) та внутрішньо будинкової мережі водовідведення пров. Оранжерейний,6(1під.,2під.),вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а(1під.) на  звернення  мешканців.

8.Виконано  поточний  ремонт внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового будинку по вул. Злагоди,9 (підвал - заміна ввідної загально будинкової мережі водопостачання-35,0 п.м.) та житлового будинку по вул. Деповській,25/7 (кв.5) на  звернення  мешканців.

9.Виконано роботи з усунення протікання внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку по вул. Ціолковського,8а(1під.-підвал) на звернення мешканців.

10.Виконано роботи з усунення протікання внутрішньо будинкової мережі водопостачання по житловому будинку по вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,49 (2під.- підвал) на звернення мешканців.

11.Виконано роботи з ремонту шиферної покрівлі житлових  будинків  по вул. Курортна,24(кв.11), вул.  Деповська,54 (ремонт коньків), вул. Злагоди,9, вул. Слобожанська,75(2під.- кв.15) на звернення мешканців.

12.Проведено  роботи  з  поточного  ремонту оголовків  житлових  будинків  по  вул. Дмитрівська,51(6 шт.),  вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,49(1шт.) ,вул. Злагоди,9(2шт.).

13.Виконано прочистку димовентиляційних каналів по житловим будинкам по вул. Слобожанська, 75 (кв.15),вул. Курортна,24(кв.3),вул. Будівельна,15(кв.1), вул. Дмитрівська, 51(кв.7,кв.12)  на  звернення  мешканців.

14.Виконано  роботи  з  ремонту  дерев’яних  вікон місць загального користування (заміна скла) по житловому будинку вул. Деповська,58(9шт.), гуртожитку по вул. Слобожанській,28(приміщення вбиральні).

15.Виконано  роботи з встановлення відраховуючих електролічильників обліку по кімнатам гуртожитку за адресою вул. Слобожанська,28 (1пов.,2пов.).

16.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.

17.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за жовтень місяць 2018 року.

18.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку по вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а (3під.,5під.),вул. Ціолковського,7(2під.),вул. Ціолковського,9 (кв.4),вул. Ціолковського,8а(1під.- підвал),вул. Локомотивна, 1Д (3під.- підвал);

- виконано   заміну  ламп  та ремонт світильників  по  житловому  будинку:  вул. Будівельна, 7(2під.),вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.10а (5під.-2пов.), пров. Оранжерейний,8 (1під.),вул. Будівельна,6 (1під.), вул. Ціолковського,9(2під.-1,2пов, зовнішне освітлення), вул. Слобожанська,75 (2під.-зовнішне освітлення), вул. Ціолковського,8а (3під.-1,2пов.),в-д. Р. Тичинського,1(1під.-зовнішне освітлення,3під.-1,2пов.), пров. Оранжерейний,4(2під.), вул. Слобожанська ,28 (1пов.-зовнішне освітлення), вул. Будівельна,15(3під.-1пов.),вул. Будівельна, 4(1під.- зовнішне освітлення),вул. Будівельна,5(зовнішне освітлення).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО                                                        П.О.Ткаченко

Дата публікації: 14:20 02.11.2018