Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 29.10.2018 року по 02.11.2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено  побутове  сміття: вул.Деповська,45,вул.Вільна,18/24,вул.Слобожанська,4,в-д.Р.Тичинського,1, 2б,вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,49,вул. Слобожанська,28(по  договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового будинку по вул. Будівельній,4(1під.) та внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку вул. Будівельна,8(підвал) на звернення мешканців.

3.Проведено обстеження мережі газопостачання по житлового будинку по вул. Будівельній,4 на звернення мешканців.

4.Проведенно обстеження та  ремонт внутрішньо будинкової  мережі  електропостачання  житлового будинку за  адресою  вул. Вільна,18/24 (2під., 3під.) на  звернення  мешканців.

5.Виконано поточний ремонт внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового будинку по вул. Злагоди,9 (заміна внутрішньо будинкової мережі водопостачання -35,0п.м.).

6.Виконано  роботи  з  поточного  ремонту  шиферної  покрівлі  житлового  будинку  по  вул. Деповська,54 (заміна коньків), вул. Злагоди,9, вул. Слобожанська,75(2під.- кв.15).

7.Виконано  ремонт  оголовків  цементним розчином по житловому  будинку  по  вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,49(1шт.) та  житловому  будинку вул. Злагоди,9(2шт.).

8.Виконано  роботи  з  ремонту  дерев’яних  вікон місць загального користування (заміна скла) по житловому будинку вул. Деповська,58(9шт.), гуртожитку по вул. Слобожанській,28(приміщення вбиральні).

9.Проводиться робота  з  боржниками  за послуги з утримання  житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.
10.Виконано роботи з встановлення та підключення відраховуючих електролічильників обліку по кімнатам гуртожитку за адресою вул. Слобожанська,28.

11.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:
   - виконано   заміну  ламп  та ремонт світильників  по  житловим  будинкам: вул. Слобожанська ,28 (1пов.-зовнішне освітлення), вул. Будівельна,15(3під.-1пов.),вул. Будівельна,4(1під.- зовнішне освітлення),вул. Будівельна,5(зовнішне освітлення).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                                 П.О.Ткаченко
Дата публікації: 14:18 02.11.2018