Шановні колеги!

Ми обрали для себе нелегку, але дуже важливу професію: надавати допомогу тим, хто цього потребує.

Від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні, їх соціальне благополуччя. Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги.
             Прийміть сердечні вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери! Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною. Зичимо Вам міцного здоров'я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Дата публікації: 11:05 02.11.2018