Шановні залізничники, ветерани залізничного транспорту, шановні люботинці!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника!

Люботин - місто залізничників! Тож, це свято відзначається майже в кожній люботинській родині. Нерідкість для нашого міста  - трудові династії залізничників . Від батька до сина, від матері до доньки поступово передається відданість та любов до цієї професії.
  Здавна залізничники вирізнялись своєю  відповідальністю, професійною майстерністю, самовідданістю та сумлінною працею. Ми шануємо вашу працю, ми довіряємо вам свої життя, свої долі.
У день вашого професійного свята бажаємо вам вагомих здобутків, плідної праці в ім’я процвітання  рідного міста, миру та злагоди в родинах. Хай невичерпною буде ваша життєва енергія, не залишає вас професійна вдача та завжди буде прихильною доля.
             Міцного здоров’я вам та вашим рідним, щастя, миру та стабільності у Державі!

З повагою,
міський голова