Зустріч з найпопулярнішим, сучасним українським письменником Максом Кідруком

31 жовтня у Люботинській центральній бібліотеці, відбулася зустріч з найпопулярнішим, сучасним українським письменником Максом Кідруком.

У рамках  всеукраїнського презентаційного туру #101містоДНБ, він презентував свій новий роман «Де немає Бога».

«Де немає Бога» - спроба збагнути, чи є всередині нас те, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.

Більше про книгу:

«ДЕ НЕМАЄ БОГА» – це розповідь про сімох уцілілих у катастрофі, залишених напризволяще в одній із найбільш неприступних точок планети і змушених боротися за життя. Це історія про те, що поведінку людини значно більшою мірою обумовлюють ситуації, крізь які вона пройшла, аніж речі, у які вона вірить. Роман є спробою збагнути, що є такого всередині нас, що втримує від перетворення на звірів у місцях, де, образно кажучи, немає Бога, – де безслідно зникають як уплив релігійних догматів, так і тиск соціальних норм.

Як круто, що презентація книги, може зібрати стільки людей та викликати таку увагу підлітків! Бібліотечний колектив вбачає, одним з головних своїх завдань,  сприяти популяризації найкращої сучасної української літератури серед населення.

Зустріч вийшла тепла та насичена цікавими розповідями. Дякуємо за презентацію Максу Кідруку, бажаємо натхнення, везіння, нових творів, успіху і любові читачів!

Директор ЦБС   О.В. Алісова

Альбом: