Зміни в порядку призначення житлових субсідій

У зв’язку із внесенням змін до Положення про порядок призначення житлових субсідій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року № 320), житлова субсідія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсідії, і в цьому періоді:

за інформацією Державної фіскальної служби України, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсідії; або

вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановлений на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсідії; та/або

вони не сплатили єдиний внесок у розмірі, не меншомому ніж мінімальний, сумарно протягом 3-х місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсідії.

Роз’яснення щодо можливості та порядку сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за попередній період будуть  надаватись в прийомні дні Харківського управління соціального захисту населення, Нововодолазького управління соціального захисту населення,  управління соціального захисту населення м. Люботин компетентним працівником Харківського приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за окремим графіком. Також інформація щодо    можливості та порядку сплати єдиного внеску за попередній період, в тому числі зразок типового договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного  страхування розмещена на сайтах органів місцевого самоврядування Харківського району, Нововодолазького району та м. Люботин.

Харківське приміске об'єднане

управління Пенсійного фонду України