Люботинські музики

30 березня 2017 року ансамбль народних інструментів «Люботинські музики»

30 березня 2017 року ансамбль народних інструментів «Люботинські музики» Люботинської гімназії № 1, яким керує Будьонний В’ячеслав Михайлович, концертмейстером є учитель музичного мистецтва Волошина Тамара Іванівна і склад музикантів – учні гімназії Лук’яненко Марина (7б), Мельниченко Михайло (6б), Яловенко Костя (5а), Крицький Іван і Чжоу Тіян (4б), Літвін Мілана (4а), Комарова Аліса (6а), Яловенко Кіра (3в), Бурда Анна (2а) взяли участь у IV Всеукраїнському фестивалі ансамблевої музики «Рондо» і вибороли Диплом лауреата.

Вітаємо лауреатів і бажаємо нових досягнень і перемог. Керівник і учасники ансамблю щиро дякують Люботинському міському голові Лазуренку Леоніду Івановичу і працівнику Люботинської міської ради Кудрі Ірині Семенівні за добре організовану і надану допомогу по доставці колективу на фестиваль до м. Харків.

Волошина Т. І.

учитель музичного мистецтва