Міський відбірковий тур обласного етапу конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України»
Міський відбірковий тур обласного етапу конкурсу дитячої творчості
«Яскраві діти України»

2 листопада о 14.00 в приміщенні центральної бібліотеки (вул.Слобожанська,10) відбудеться міський відбірковий тур обласного етапу конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України».

До участі запрошуються солісти-вокалісти, дуети, тріо у кожну вікову категорію (Перша – 6-9 років; Друга – 10-12 років; Третя – 13-14). Конкурсанти представляють два вокальних твори (вокал – академічний, народний, естрадний, джазовий, пісня – вітчизняна та світова) із загальним часом звучання на композицію до 3 хвилин.

Заявки приймаються до 01 листопада за електронною адресою lmbk92a@gmail.com або в друкованому вигляді за адресою вул. Слобожанська,10 (відділ культури). Контактна особа – Еткало Роман Леонідович, тел. 741-11-53 (форма заявки додається).

За результатами міського відбіркового туру переможці візьмуть участь у обласному відбірковому турі. Переможці обласного відбіркового туру візьмуть участь у Конкурсі дитячої творчості Харківської області «Яскраві діти України» в рамках фестивалю «SANREMOJUNIOR» відповідно до Положення Громадської організації «Яскраві діти України».

Приєднані документи:

дотаток-заявка