До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

Проект рішення «Про затвердження «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Люботин та на територіях, підпорядкованих Люботинській міській раді»

На черговій сесії Люботинської міської ради виноситься проект рішення «Про затвердження «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Люботин та на територіях, підпорядкованих Люботинській міській раді», з яким можна ознайомитись на  http://lubotin-rada.gov.ua/info/page/2648.

Із зауваженнями та пропозиціями можна звертатись до відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю по 19 листопада (кімната  №18, 1-й поверх приміщення виконкому – понеділок - п’ятниця, з 09.00 до 15.00 години (перерва 12.00-12.45)). Телефон для довідок 741-11-68.

Дата публікації: 10:00 29.10.2018