Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 22.10.2018 року по 26.10.2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено  побутове  сміття: вул. Ціолковського,1-7, вул. Слобожанська,28(по  договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведенно обстеження внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового будинку за адресою вул. Гвардії  генерала Гавенка Л.А.,10а(кв.38) з приводу протікання мережі водопостачання  на звернення  мешканців.

3.Виконануються  підготовчі  роботи для проведення ремонтних робіт внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового будинку по вул. Злагоди,9 (заміна внутрішньо будинкової мережі водопостачання).

4.Виконано  роботи  з  поточного  ремонту  оголовків  житлового  будинку  по  вул. Дмитрівська,51(2шт.).

5.Проведено  перевірку  та прочистки  вентиляційних  каналів  житлового  будинку по  вул. Дмитрівська, 51(кв.7,кв.12) на  звернення мешканців.

6.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  жовтень  місяць 2018 року.

7.Виконано роботи з усунення протікання внутрішньо будинкової мережі водопостачання по житловому будинку по вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,49 (2під.- підвал) на звернення мешканців.

8.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.
9.Виконуються роботи з підключення відраховуючих електролічильників обліку по кімнатам гуртожитку за адресою вул. Слобожанська,28.

10.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:
   - виконано   заміну  ламп  та ремонт світильників по  житловим  будинкам: вул. Будівельна,6 (1під.), вул.Ціолковського,9(2під.-1,2пов,зовнішне освітлення),вул.Слобожанська,75(2під.-зовнішне освітлення), вул.Ціолковського,8а (3під.-1,2пов.),в-д.Р.Тичинського,1(1під.-зовнішне освітлення,3під.-1,2пов.), пров. Оранжерейний,4(2під.).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                            П.О.Ткаченко

Дата публікації: 10:37 26.10.2018