Оголошення

Запрошуємо до складу комісії представників громадськості або осіб (за згодою), делегованих громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я.

У зв’язку з вибуттям одного з членів комісії  по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Люботинська міська лікарня» Люботинської міської ради Харківської області, враховуючи службову записку начальника міського відділу охорони здоров’я Люботинської міської ради Харківської області, запрошуємо до складу комісії представників громадськості або осіб (за згодою), делегованих громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я.

Додатково повідомляємо, що членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Люботинської міської ради Харківської області на ім’я міського голови  у письмовій формі за адресою 62433, Харківська область, м. Люботин, вул. Слобожанська, 26. Довідки за тел.: 741-02-05

Дата публікації: 16:49 22.10.2018