День боротьби з торгівлею людьми

Щороку 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо ганебного феномену «торгівля людьми», небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Для торгівлі людьми не існує державних кордонів чи вікових обмежень.
Потрапити у сучасне рабство може будь-хто, незалежно від рівня освіти та соціального статусу. Понад 230000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року.
   Разом ми можемо це змінити, телефонуйте та отримайте якісні консультації і допомогу!
                527 Національна лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів. *  - безкоштовно з мобільних телефонів в межах України

Відділ з питань праці та зайнятості населення УСЗН
Дата публікації: 11:27 18.10.2018