Чемпіони обласної Спартакіади з баскетболу!!!

13 жовтня 2018 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради забезпечив виїзд та участь збірної команди міста Люботина у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади з баскетболу серед районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, які відбулися у спортивному залі Колегіуму ( смт. Пісочин).

У напружених іграх у групі, а потім у півфіналах і фіналі наші хлопці, незважаючи на потужні склади команд суперників, проявили всі свої кращі риси чоловічого характеру, вміння боротися на грані можливостей, несамовито підтримувати друг друга, незважаючи на невеликі травми з честю пройшли весь нелегкий відрізок змагань і у вечері, у фіналі вирвали таку потрібну перемогу здобувши Кубок і золоті медалі Спартакіади області.
Переможний склад збірної міста Люботина: Загнойко Роман (капітан), Слюсарев Олег, Коваленко Микита, Юрченко Руслан, Вінников Ігор, Новіков Володимир, Приходько Дмитро, Яловенко Андрій, Воловік Данило, представник команди Удянський Ю.В.
Вітаємо наших хлопців з перемогою та із святом захисника України, бажаємо їм і їхнім сім’ям успіхів у роботі і навчанні, нових спортивних досягнень!
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В. Удянський