Шановні ветерани!

Ми відзначаємо визначну дату – 30-річчя створення організації ветеранів України, без активної діяльності якої сьогодні важко уявити наше суспільство, бо організація ветеранів є найпотужнішою дієвою організацією, яка об’єднує навколо себе небайдужих та активних людей.

Ваш життєвий досвід, громадянська позиція є надбанням суспільства та добрим прикладом для наслідування молодому поколінню.
   Усі ці роки ви активно берете участь у житті нашого рідного міста, надаєте підтримку та допомогу людям похилого віку, докладаєте зусиль для увічнення пам’яті загиблих воїнів. І сьогодні ми засвідчуємо вам свою глибоку шану і повагу вашій мужності та самовідданій праці.
    Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, миру, бадьорості духу, довгого і щасливого життєвого шляху, добрих справ і щоб завжди  радували друзі та  зігрівало тепло родинного затишку!
Л. І. Лазуренко
Дата публікації: 09:50 31.03.2017