Увага! Важливе оголошення щодо відділу РАЦС!

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Харківському району та місту Люботину

Головного територіального управління юстиції у Харківській області переміщено за адресою: м. Харків, вул. Плеханівська, 73,  телефон: 737-27-74

У Харкові відкрили перший центр Open Space для реєстрації цивільного стану громадян
В оновленому РАГСі на вул. Плеханівській, 73, населення зможе отримувати всі ті послуги, що й у звичайному, зокрема, зареєструвати народження дітей, подати документи для вступу в шлюб, для зміни імені, повторно подати документи та інше.

Місце розташування центру Open Space обрано так, щоб жителям міст Харків і Люботин, а також Харківського району було зручно.
«Гарна транспортна розв’язка, метро поруч. Це дуже комфортно для громадян, які будуть обслуговуватись в центрі Open Space».

Дата публікації: 15:43 11.10.2018