Спортивно-масові змагання з шахів

07 жовтня 2018 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів спортивно-масові змагання з шахів серед різновікових груп населення присвячені Дню людей похилого віку в Україні.

На шаховий турнір зібралися наші поважні ветерани цієї гри, досвідчені шахісти, які багато років захищали і зараз захищають спортивну честь нашого міста на різноманітних обласних змаганнях.

Ветерани спорту окрім гри у шахи із задоволенням приходять на різноманітні спортивні заходи, щоб поспілкуватися, поділитися враженнями, підтримати друг друга, привітати із святами.

За підсумками шахового турніру переміг Андріанов М.М., друге місце у Коритова А.А., третє місце посів Колесніков В.А.

Бажаємо всім ветеранам спорту і людям похилого віку,  здоров’я, щастя, любові рідних та ще багато років приймати участь у спортивних заходах!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський