Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 03.09.2018 року по 28.09.2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: вул. Світла,7,11,14, вул. Дмитрівська,51,53, вул. Вільна, 18/24, вул. Деповська, 25/7, вул. Злагоди,9, в-д. Р.Тичинського,1,2б, вул. Слобожанська, 4, пл. Театральна, 5, Шевченківський масив, масив Барабашове поле, вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А., 2, 6, 10А, 49,  вул. Слобожанська, 28, вул. Деповська, 45,52,54,58,58А, вул. Локомотивна,1Г,1В,1Е,1Д,1Ж,2- по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО.

2.Проведенно обстеження підвального приміщення житлового будинку за адресою вул. Ціолковського,8  з приводу непорозуміння між сусідами  на звернення мешканців кв.10.

3.Проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі водовідведення та водопостачання підвального приміщення житлового будинку за адресою вул. Ціолковського,8а на звернення мешканців кв.8 з приводу виконання ремонтних робіт.

4.Проведено обстеження місць загального користування (під’їздів)житлового будинку за адресою вул. Локомотивна,1Д на звернення мешканців з приводу виконання ремонтних робіт.

5.Проведено обстеження  технічного стану покрівлі та  оголовків житлових будинків  за адресою вул. Курортна,24,вул. Локомотивна,1Ж з приводу виконання ремонтних робіт.

6.Проведенно обстеження порогу житлового будинку за адресою пров. Оранжерейний,8(1під.) з  приводу виконання ремонтних робіт на звернення  мешканців.

7.Проведено роботи з поточного ремонту шиферної покрівлі житлового будинку по вул. Локомотивна,1Д (ремонт коньків), вул. Курортна,24(кв.5,кв.10 заміна коньків 1під.,2під. - 20,0 п.м.,ремонт шиферної покрівлі - 28,0 м2).

8.Виконано поточний ремонт шиферної покрівлі,оголовку,цегляної кладки фасаду нежитлової будівлі по вул. Слобожанська,34.

9.Проведено роботи з поточного ремонту оголовків житлового будинку по вул. Локомотивна,1Е(3- шт.).,вул. Локомотивна,1Д(1,2,3під.-5шт.), вул. Курортна,24(6шт.).

10.Виконано прочистку димовентиляційних каналів по житловому будинку вул. Курортна,24 (кв.2,кв.5) на звернення мешканців.

11.Виконано  поточний   ремонт  внутрішньобудинкової   мережі  водопостачання   житлового  будинку  по  вул. Ціолковського,8а (підвал - заміна ввідного крана).

12.Проведенно обстеження внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлового будинку за адресою вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а (1під.- кв.11) на звернення  мешканців.

13.Виконуються роботи з встановлення відраховуючих лічильників обліку електроенергії по кімнатам гуртожитку за адресою вул. Слобожанська,28.

14.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.

15.Виконано роботи  з  зняття  показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за вересень місяць 2018 року.

16.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано   заміну  ламп  та ремонт світильників по  житловому  будинку:  вул. Гвардії генерала  Гавенка Л.А.,49 (1під.,2під.,3під.),вул. Ціолковського,11(1під.), вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А. 10а (2під.-2,3пов.), вул. Слобожанська,75 (1під.), вул. Будівельна, 3 (2пов.), вул. Світла,14 (1під), вул. Ціолковського,8(2під.),вул.Ціолковського,3(1під.).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО                                                        П.О.Ткаченко
Дата публікації: 15:34 01.10.2018