Привітання міського голови до Дня бібліотек

30 Вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Шановні працівники бібліотечної системи!

Вітаю вас із професійним святом - Днем бібліотек!

Бібліотека -  справжня скарбниця знань -  багатство кожної держави. Наше історичне минуле, культурна спадщина всієї світової цивілізації зосереджена в бібліотечних сховищах.
  За своїм природним призначенням бібліотеки є потужним чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації. Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу, вони сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення.
   Тож бажаю вам, шановні бібліотекарі - служителі та зберігачі духовної спадщини поколінь - творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення та невичерпної життєвої енергії!   Зі святом!

З повагою,
міський голова