Творчі діти долають нові вершини

Коли природа дарує теплі погожі дні і ясне сонечко, коли весна повністю вступає у свої права, проганяючи сувору зиму, коли пагорби вкриваються зеленим пушком молодої травички, а на галявинах з’являються першоцвіти - це надихає творчих дітей на нові звершення.

Учні нашої дитячої музичної школи вкотре це доводять:
11 березня у Дергачівському районному будинку культури пройшов  Відкритий фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчості «Музи і діти». Участь у ньому взяли юні вокалісти, а диплом лауреата ІІІ ступеню отримав Федін Олексій (викладач Колесник О.І., концертмейстер Нищота Є.І.).
25 березня гітаристка Глущенко Людмила (викладач Дзюба Н.М.) стала лауреатом ІІІ ступеню Районного відкритого фестивалю - конкурсу юних виконавців на народних інструментах, який проходив у Дергачівській дитячій музичній школі.
28 березня учні нашої школи брали участь одразу в кількох конкурсах.
Так, Шевцова Софія та її викладач Дзюба Н.М. взяли участь у ХVІІ Міжнародному конкурсі – фестивалі дитячого та юнацького виконавського мистецтва “АКОРДИ ХОРТИЦІ” в м. Запоріжжі та отримали високу нагороду – диплом лауреата ІІ ступеню.
Учні відділу народних інструментів відзначились нагородами на міжшкільному конкурсі юних виконавців на народних інструментах «Чарівна струна»:
  • Аршава Олена - лауреат І ступеню – бандура (викладач Івахненко В.Я., концертмейстер Блезінцова В.О.)
  • Парамонов Єгор - лауреат І ступеню - акордеон (викладач Ткаченко М.І.)
  • Піддубна Євгенія - лауреат І ступеню - бандура (викладач Івахненко В.Я.)
  • Шугайленко Вероніка- лауреат ІІІ ступеню – бандура (викладач Івахненко В.Я.)
  • Несвітій Анна – дипломант  - бандура (викладач Івахненко В.Я.)
  • ансамбль баяністів-акордеоністів «Етюд» у складі: Руденко Радіон, Захаренко Михайло, Марченко Максим, Мала Анастасія, Ілинич Андрій, Токарєв Денис-лауреат ІІІ ступеню (викладач Ткаченко М.І)
Вітаємо  переможців та бажаємо натхнення, весняного настрою, нових звершень і перемог!
Директор ДМШ
Ю.В.Еткало
Альбом: Творчі діти долають нові вершини
Дата публікації: 08:34 30.03.2017