Про проведення заходів до Дня усиновлення

28 вересня 2018 року відбудеться Всеукраїнська акція-флешмоб «Усиновлення-це любов назавжди», спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

До участі у флешмобі служба у справах дітей запрошує представників закладів, установ, громадських та благодійних організацій, усиновлювачів, опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, а також взяти участь дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в інтернатних закладах, сімейних формах виховання.
Час проведення: 14.00-15.00 год, місце проведення: вул. Слобожанська, 26.
Долучаймося до Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення-це любов назавжди», щоб кожна дитина отримала мир, захист, любов у омріяній родині!
Головний спеціаліст служби
Глущенко Л.Є.