Щодо участі в обласному конкурсу міні–проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Щодо участі в обласному конкурсу міні–проектів розвитку  територіальних громад «Разом в майбутнє»

Увага! Прийом проектних заявок до 15.10.2018р.

З метою забезпечення своєчасної фінансової підтримки розроблених міні - проектів (підготовки відповідних рішень сесії Люботинської міської ради), просимо всіх конкурсантів, які мають намір подати проектні заявки на участь в обласному конкурсу міні – проектів розвитку  територіальних громад «Разом в майбутнє», надати відповідні листи (з копією проектної заявки) на ім’я Люботинського міського голови до 15 жовтня 2018 р.

Дата публікації: 16:00 25.09.2018