Консультування мешканців міста з юридичних питань

18 вересня 2018 року в приміщенні Люботинської центральної бібліотеки юрист БФ «Карітас Харків» Марина Кузьміна провела консультування мешканців міста, які відвідали захід, з юридичних питань.

До проведення консультації приєднались заступник міського голови Рубан Вячеслав Валерійович та начальник Люботинського  відділення з питань призначення та  перерахунку пенсій ХПОУ ПФУ Кожевнікова  Олена  Євгеніївна. В активному  спілкуванні між учасниками заходу, юристом БФ «Карітас Харків», представником Люботинського міського ЦСССДМ, представником Люботинського відділення пенсійного фонду було обговорено проблемні питання внутрішньо переміщених осіб, особливу увагу звернули на отримання пенсій, оформлення субсидій,  та шляхи їх вирішення, відповідно вимог чинного законодавства України.
Люботинський міський ЦСССДМ висловлює подяку спеціалістам, які провели консультування, а також відвідувачам заходу за увагу, відкритість та  результативне спілкування.

Директор   Люботинського МЦСССДМ
Микитенко М.Ю.
Альбом: Консультування мешканців міста з юридичних питань
Дата публікації: 16:27 18.09.2018