Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 10.09.2018 року по 14.09.2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: вул. Ціолковського,1-7,вул. Слобожанська,28,вул. Слобожанська, 4,  вул. Деповська, 52,54,58,58а, в-д. Р.Тичинськаго,1, в-д. Р.Тичинськаго,2б, вул. Злагоди,9, вул. Деповська,25/7, Шевченківський  м-в., вул. Локомотивна,1Г,1В,1Е,1Д,1Ж,2   (по  договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведенно обстеження підвального приміщення житлового будинку за адресою вул. Ціолковського,8  з  приводу непорозуміння між сусідами  на звернення мешканців кв.10.

3.Проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі водовідведення та водопостачання підвального приміщення житлового будинку за адресою вул. Ціолковського,8а на звернення мешканців кв.8 з приводу виконання ремонтних робіт.

4.Проведено обстеження  технічного стану покрівлі та  оголовків житлових будинків  за адресою вул. Курортна,24 ,вул. Локомотивна,1Ж з приводу виконання ремонтних робіт.

5.Проведено обстеження місць загального користування (під’їздів)житлового будинку за адресою вул. Локомотивна,1Д(1під.) на звернення мешканців з приводу виконання ремонтних робіт.

6.Виконано поточний ремонт оголовків житлового будинку по вул. Локомотивна,1Д (1,2,3під.-5шт.).
7.Виконано поточний ремонт шиферної покрівлі житлового будинку по вул. Локомотивна,1Д (ремонт коньків).
8.Проведено  роботи з  оштукатурювання інженерних вводів мережі водовідведення підвального приміщення  житлового будинку по вул. Локомотивна,1Г(підвал).

9.Закуплено матеріал для виконання поточного ремонту під’їзду  житлового будинку по вул. Локомотивна,1Д(1під.).

10.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.

Начальник Люботинського КЖРЕП ЛМРХО                                                                         П.О.Ткаченко
Дата публікації: 13:19 14.09.2018