Спортивні вихідні

28-29 січня 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради Харківської області провів спортивно – масові заходи з тенісу настільного та шахів «Спортивна зима-2017» серед різновікових груп населення. Після дитячих турнірів, своє бажання взяти участь у фізкультурно-оздоровчих заходах висловили наші ветерани спорту, депутати міської ради, щоб активно, із задоволенням провести вихідні дні.

Міський турнір з тенісу настільного пройшов у приміщенні Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту. Боротьба точилася у кожному поєдинку, а результати були дуже щільні, щоб підрахувати та визначити призерів. За його підсумками перемогу, а з нею і Кубок здобув Гудков Олександр, друге місце посів наш досвідчений ветеран не тільки з тенісу, а ще і волейболу Підченко Сергій, третє місце у загальному заліку  у Федоряченка Миколи. У міському турнірі з шахів, який пройшов у приміщенні Громадської організації учасників бойових дій «З нами Бог і Україна», теж зібралося багато досвідчених спортсменів, кандидати у майстри спорту, першорозрядники, учасники АТО, які не раз захищали честь міста на обласних змаганнях та здобували  медалі різного ґатунку. За підсумками турніру переміг та отримав Кубок від Комунального закладу «Спорт для всіх» Колєсніков В.А., друге місце у Андріанова М.М., третє місце посів Глушко С.М. Всі призери були відмічені грамотами відповідних ступенів від міського центру фізичного здоров’я населення. Вітаємо всіх учасників та ветеранів спорту з новим спортивним роком та бажаємо здоров’я, миру, успіхів у всьому та нових перемог!