Декілька добрих слів

Будемо єдині у спільному прагненні допомагати рідному місту ставати кращим і комфортнішим.

Декілька добрих слів про мого колегу – успішного підприємця, директора меблевої фабрики «МЕБЛІКС» Віталія Баранова.

За його ініціативи по вул. Воєнній (р-н «Сосни») був встановлений спортивно-ігровий комплекс «Башта» та 4 конструкції дитячого майданчика. Також командою В. Баранова був капітально відремонтований дитячий майданчик біля колишнього кінотеатру «Маяк» та відновлені відсутні конструкції гойдалок.

Висловлюю подяку Віталію Баранову за його організаційні і спонсорські зусилля, щоб дарувати дітям радість і настрій.

Депутат Люботинської міської ради Сергій Ольховський

Альбом: Декілька добрих слів