Увага! відключення електропостачання!

Телефонограма № 110 від 04.09.2018 р.

У зв’язку з ремонтними роботами 07.09.2018 р. з 9.00 до 16.00 буде припинено подачу електроенергії по вул. Ціолковського, вул. Будівельній, вул. Робочій, вул. 8 Березня, пров. 8 Березня, вул. Радченка, вул. Кооперативній, пров. Кооперативному, вул. Злагоди, вул. Карла Маркса, в-ду Карла Маркса, пров. Гагаріна, пров. Р. Тичинського, в-ду Калиновому, пров. Деповському, вул. Джерелянській, пров. Джерелянському, вул. Гастело, вул. Шкільній, в-ду Шкільному, пров. Старошкільному, пров. Бібліотечному, в-ду Каховському, в-ду Депутатському, вул. Некрасова, вул. та в-ду Р. Тичинського, вул. Ветеринарній, в-ду та пров. Жилкопівському, вул. Зеленій, вул. Слєпньова, вул. Шевченка 12-24, вул. Травневій, в-ду Райдужному.

Дата публікації: 16:19 04.09.2018