День міста- спортивні змагання

Шаховий турнір та пляжний волейбол

01 вересня люботинці та наші гості відзначали  День народження нашого улюбленого міста. Серед численних заходів пройшли і спортивні змагання, які  Комунальний заклад -  міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів  серед молоді та дорослих по шахам, пляжному волейболу . На турніри зібралися самі віддані любителі спорту та їх вболівальники, які отримали позитивні емоції у цей святковий день.
 У шаховому турнірі 1 місце виборов Андріанов Михайло Миколайович, друге – Коритов Анатолій Андрійович, третє – Колесніков Владлен Арсенійович.
У відкритому турнірі з пляжного волейболу 1 місце отримала команда  «БМВ»,  у складі якої: Хмель Юрій, Кривошликов Богдан. Друге місце посіла команда «Динозаври» (Сухоруков Павло, Кривошликов Валентин), третє місце у команди «Теплота» (Семеринський Євгеній, Яловенко Георгій).
  Всі учасники заходів, переможці і призери були відмічені Кубками, дипломами, грамотами відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради. У церемонії нагородження взяв участь міський голова Лазуренко Леонід Іванович, який привітав учасників турніру зі святом Дня міста, та побажав їм нових здобутків.

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В.Удянський