Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 27.08.2018 року по 31.08.2018 року з обслуговування житлових будинків:

1. Вивезенопобутове сміття: вул. Гавенко 10а, вулГавенко 49, вул. Шевченко Вул. Вольна 18/24, вул. Слобожанська 4,вул. Слобожанська 28, вул. Тичинського 1,2б, вул. Ціолковського 1-7,вул. Ціолковського 8-11,вул. Будівельна 7-15.вул. Злагоди 9 вул. Деповська 52-58а(по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО)

2.Проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі водовідведення підвального приміщення житлового будинку за адресою вул. Локомотивна 1Г, на звернення мешканцівкв.№ 16 з приводу протікання мережі водовідведення.

3. Виконано заміну каналізаційних труб мережіводовідведенняпідвальногоприміщення житлового будинку вул. Локомотивна 1Г (5 п/м)
4. Проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку за адресою вул. Будівельна 11 (2під.) на звернення мешканців  кв. № 16 з приводу протікання мережі водовідведення.
5. Виконано заміну каналізаційних труб мережі  водовідведення вул. Будівельна 11 (4 п/м )
6. Проведено  обстеження та виконано прочистку димовентиляційних  каналів вул. Локомотивна 1Е (1під. кв 1).
7.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:
-виконанозамінуламп по житловомубудинку:вул. Локомотивна 1Г (3під),вул. Будівельна 11 (2 під), вул. Ціолковского 3 (1 під. вулиця)

8. Виконано прочистку каналізаційної системи водовідведення пер. Оранжерейний 8 (2під)

9.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.

Начальник Люботинського КЖРЕП ЛМРХО                                                                         П.О.Ткаченко

Дата публікації: 11:20 31.08.2018