Обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я”!

24-25 січня 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради Харківської області забезпечив участь та проведення декількох спортивно – масових заходів (обласний фестиваль, міський турнір з тенісу настільного, шахово – шашковий клуб).

24-25 січня 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради Харківської області забезпечив участь та проведення декількох  спортивно – масових заходів (обласний фестиваль, міський турнір з тенісу настільного, шахово – шашковий клуб). Найголовнішим серед них, це обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я” в рамках Всеукраїнських заходів, який проходив у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. На фестиваль приїхали 23 райони і міста обласного значення. Як і 2016 рік, де всі райони і міста приймали участь у змаганнях серед допризовної молоді та Спартакіаді фізкультурників, так і цього разу в Університеті все організовано на високому рівні і в комфортних умовах. Батьки і діти отримали масу позитивних емоцій.
Спортивну честь міста Люботина захищала сім’я Лампанченків, мати Катерина Вікторівна, батько Олександр Сергійович та їх син Микита, 2008 року народження. За умовами фестивалю могли приймати участь діти 2007-2009р.н. Хотілося сказати, що на наше прохання взяти участь від міста Люботина у фестивалі вони без вагань дали згоду і достойно виступили зайнявши шосте місце, за результатами усіх естафет. Причому маленький Микита став кращим у номінації серед дітей у своїй групі, отримавши медаль і диплом.
Дякуємо за відстоювання  спортивної честі міста у фестивалі цю прекрасну сім’ю, зичимо їм здоров’я, успіхів дитині у навчанні, а батькам у роботі та формуванні родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом!
Дякуємо за допомогу у виїзді та участі команди Люботинського міського голову Лазуренка Леоніда Івановича!
Перед відкриттям відбулося підведення підсумків і нагородження від Управління у справах молоді та спорту ХОДА, обласного центру «Спорт для всіх», призерів змагань в рамках XXV Спартакіади з масового спорту серед районів і міст обласного значення у Харківському регіоні за 2016 рік, де місто Люботин у особі Комунального закладу – міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» зайняло почесне високе II місце, з врученням Кубка.
У міському турнірі з тенісу настільного серед чоловіків перше місце, а з ним і Кубок здобув Бойченко Олександр, друге місце у Федоряченко Миколи. Причому перше місце визначилося тільки за підсумками власних зустрічей учасників. Третє місце посів Словинський Олександр.
Переможець отримав Кубок і грамоту, а призери грамоти відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
Проведено також заняття та спаринги у шахово – шашковому клубі серед дітей. Намічено наступні заняття 08 квітня (субота, 09.30год.) 2017 року у приміщенні Центральної міської бібліотеки.
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В.Удянський
Альбом: Обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я”!
Дата публікації: 13:26 27.03.2017