Це корисно знати:

Дізнатися розмір субсидії можна онлайн

Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.
Щоб дізнатися - призначено чи не призначено державну допомогу, тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. З липня 2018 року розмір своєї субсидії можна дізнатися онлайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua. Треба ввести свою поштову адресу і дізнатися чи призначено субсидію та який її розмір за опалювальний й неопалювальний сезони.
«Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій створений урядом вперше в історії української незалежності. Він дає змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з державного бюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми житлових субсидій», - говорять урядовці.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/94396
Дата публікації: 13:36 23.08.2018