З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Привітання міського голови Лазуренка Л.І.

Шановні люботинці!

Щиро вітаю вас  з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Наш прапор нерозривно пов’язаний з героїчною історією українського народу та його прагненням до незалежності. Він асоціюється не лише з нацією, яка відстоює свободу, незалежність і територіальну цілісність своєї держави, а й з успішною, ефективною та заможною країною.

Сьогодні, як ніколи раніше, ці свята спонукають кожного з  нас до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України -  проливається людська кров, країна потерпає від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій державі.

За час незалежності ми довели, що українці здатні поліпшити життя у своїй власній державі, здатні долати труднощі і досягати успіху.
Та для цього нам потрібна єдність і солідарність, зосередження спільних зусиль на загальній справі.
Роки незалежності  стали випробуванням для всіх нас – на зрілість, на терпіння, на толерантність.

З  нагоди Дня Державного Прапора і річниці незалежності нашої держави бажаю Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів у справах та починаннях.  Нехай на нашій землі знову запанує спокій і злагода!

міський голова   Л.І.Лазуренко
Дата публікації: 14:11 22.08.2018