Шановні абоненти ВККУ Люботинської міської ради!

Завершуються ремонтні роботи по заміні централізованої мережі водопостачання по вул. Шмідта від будинку 124 до перехрестя з провулком Річковий загальною протяжністю 250 п.м. Відбулася заміна старої труби на поліетиленову, оскільки на даній ділянці мережі централізованого водопостачання виникають часті аварії (пориви).

Якість води напряму залежить від якості мереж централізованого водопостачання, зношеність яких складає понад 70%. Мережі централізованого водопостачання в м. Люботин мають старі та аварійні ділянки мережі, та мають значний відсоток зносу, тому на них виникають часті пориви. На час здійснення аварійно - ремонтних робіт, працівниками ВККУ Люботинської міської ради припиняється водопостачання. Після відновлення водопостачання якість води може погіршуватися за рахунок того, що труби  мережі водопостачання застарілі.

08.08. 2018 року з 1700 год водопостачання буде відновлено.

Адміністрація ВККУ Люботинської міської ради

Альбом: